ÇOK MUTLU,ÇOK UMUTLU,ÇOK GÜZEL ,BİR O KADAR ÖZEL,İYİSİ,KÖTÜSÜ,   GÖZÜ YAŞLI,ANLAYIŞLI,ANLAYIŞSIZ,HOŞGÖRÜLÜ, SIRLI, HIRSLI, KARARLI, KARARSIZ, BEKLENTİLİ,ÇÖZELTİLİ,SEVGİLİ,SEVGİSİZ,   BİR DOLU SIFAT EKLENEBİLECEK OLAN ANLARIM OLDU HAYATIMDA.AMA HER DURUMDA BENİ BEN YAPAN DÜRÜSTLÜĞÜMDÜ.
      TÜM KALP KIRIKLIKLARIMA,YÜREK ÇARPINTILARIMA ,KİNİME, ÖFKEME, YÜREĞİMİ BİR DEMİR GİBİ SERTLEŞTİREN UKDELERİME RAĞMEN HAYAL KIRIKLIĞIYLA DOLU YAŞAMIMDA ,VAR OLDUĞUNU SANDIĞIM VE ASLINDA HİÇ OLMAYAN VE VARLIKTAN  hiçLİĞE DÜŞEN İNSANLARA KARŞI TAKINDIĞIM TAVIRDAN VE HAYATA KARŞI DİMDİK AYAKTA DURUŞUMDAN,BEN OLMAKTAN, DÜRÜSTLÜKTEN, SEVGİDEN, ŞEVKATTEN VAZGEÇMEDİM..VAZGEÇİREMEDİLER ;VAZGEÇİREMEYECEKLER... ÇÜNKÜ BENİ BEN OLDUĞUM İÇİN SEVEN BİR DOLU YÜREK ÇARPIYOR BENİM İÇİN.VE BELKİ DE HAYATA TEKRAR TUTUNUŞUMU ,ÖLÜMÜN KENARINDAN DÖNÜP YENİDEN DOĞUŞUMU KENDİLERİNE BORÇLUYUM.
       BİLİYOR VE İNANIYORUM Kİ ONCA RİYAYA,YALANA RAĞMEN SEVGİ İÇİN,DÜRÜSTLÜK İÇİN ONURUYLA YAŞAYAN İNSANLAR OLDUĞU MÜDDETÇE GÜÇLÜ HAKSIZLAR HEP KÜÇÜK KALACAK,GÜÇSÜZ HAKLILAR ELBET BİR GÜN REFAHA-FERAHA ÇIKACAKLAR.0 yorum:

Yorum Gönder